Prodej obchodního prostoru 1 108 m² Polička, ulice Na Vyšehradě 1095

Přehled nemovitosti

  • Rok výstavby2006
  • TypeKomerční prostory
  • Prodáno Ne
  • Smlouva Prodej
  • StavProdáno
  • LokalitaPolička
  • Zastavěná plocha1108 m²
  • Plocha parcely1756 m²

Popis

Insolvenční správce INSOL.UTION, v.o.s., IČO 248 47 381, sídlem Svobodova 138/5, Praha 2 – Vyšehrad, insolvenční správce dlužníka JIP Polička s.r.o., IČ 25930249 (vlastník nemovitosti) vyhlašuje výběrové řízení na prodej komerčního Objekt č.p. 1095 je umístěný na pozemku parc. č. st. 3626 (zastavěná plocha a nádvoří) o výměře 1001 m². K objektu dále náleží pozemek na parcele č. st. 1210/42 (orná půda) o výměře 1756 m². Všechny nemovitosti jsou zapsány na LV 3078, k.ú. Polička.

Prodávaná nemovitost – prodejní a skladový areál – je postaven v severní části města Polička, v místě vytvořené průmyslové zóny. Nemovitost je přibližně 11 let stará stavba, která byla dokončena v roce 2006 je od té doby je nepřetržitě využívána k obchodní činnosti. Údržba nemovitosti je od jejího dokončení prováděna pravidelně.

Budova se skládá z přízemního patra a jednoho patra nadzemního.

  1. NP je tvořeno dvěma halami a přípravnou – první z hal je tvořena prostorem expedice a skladem, druhá pak prostorem expedice, kancelářemi a sociálním zázemím. Přípravna sestává z prostoru expedice a úklidové místnosti.
  2. NP je tvořeno bytem správce a příjmovým prostorem. Byt je dispozicí 3+1 / obývací pokoj + kuchyň, 2x ložnice, chodba, koupelna, WC, zádveří.

Střecha je sedlová, krytina asfaltová šindel, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, svislé konstrukce zděné (40 cm a více). Fasáda je z dvouvrstvých vápenných omítek. Okna a dveře v objektu jsou převážně plastová, podlahové povrchy beton, textilie, hygienická zařízení s běžnou keramickou dlažbou.

Areál je napojen na veškeré základní inženýrské sítě – vodovod, rozvody elektro, telekomunikační vedení, plynovod a kanalizaci. Vytápění je realizováno plynovými kotli.

Nemovitost je bez reálných břemen a služebností. Veškerá zástavní/podzástavní práva, exekuční příkazy k prodeji nemovitosti, které jsou vyznačeny na listu vlastnictví nemovitosti, prodejem v rámci insolvenčního řízení zanikají. Kupující nabude nemovitost prostou jakýchkoliv právních vad.

Hodnota nemovitosti byla stanovena znaleckým posudkem na 8.000.000,-Kč.

Více informací ohledně výběrového řízení Vám rádi poskytneme v kanceláři.

Okolí

%

Dostupnost

Lokalita

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *